Femme Marylin

4 390

  • Pouzdrové šaty extra tvarující ženskou siluetu
  • Široký výstřih ve tvaru V vepředu i vzadu, na přání lze upravit
  • Efektní a pohodlná látka podobná elastickému brokátu
  • Pásek s mašličkou v ceně
  • Výstřih na zádech
  • Zip na zádech

Tabulka velikostí

Naše pouzdrové šaty Marylin dělají čest svému jménu! Vykouzlete s jejich pomocí ultra ženskou siluetu. Jedinečný, rafinovaný, dobový střih perfektně tvaruje oblast dekoltu a boků a vytváří tzv. vosí pas. Marylin jsou dokonalé koktejlky pro každou Femme Fatale. Ať už je vynesete na večírek, ples, do divadla, či na romantickou večeři nebo svatbu, v našich šatech Marylin nikdy nešlápnete vedle! Po konzultaci je možné upravit tvar dekoltu a délku rukávů. Šijeme v konfekčních velikostech, ale i na míru. Na výběr několik barev. Ukažte své křivky a proměňte se ve Femme Fatale!

Elastický brokát: 70%Polyester 24%Viskoza 6%Spandex

Podšívka: 96% PES, 4% elastan

Látka působí velmi elegantním dojmem, je mírně elastická. Pro naše milé zákaznice je ručně šijí zkušené české krejčové.

Šaty perte v ruce, případně na šetrný prací program 30°. Žehlit je obvykle není potřeba, stačí nechat vyvěsit na ramínku. Pokud přece jen budete žehlit, žehlete na střední stupeň z rubové strany. Pozor, tato látka se nesmí napařovat!

Šijeme jak v konfekčních velikostech, tak na zakázku. Obvyklá dodací lhůta je 2 - 4 týdny po zaplacení kupní ceny, dle vytíženosti krejčových. Je možné na šatech provést mírné úpravy střihu - délka rukávu, sukně, hloubka dekoltu vepředu i vzadu- na přání zákaznice. Neváhejte nás kontaktovat, snažíme se vyhovět všem vašim přáním.